Fantazii se meze nekladou
Moje práce se vyznačuje jasným kódem a čistým designem
Vývoj E-Shopů
Vývoj E-Shopů

Kvalitní řešení eshopu by mělo ze zásady být modulární, tedy mít možnost psát různé doplňky a rozšíření formou modulů bez zásahu do kódu eshopu. Pokud je eshopové řešení modulární, je pak přechod na nové verze mnohem snažší, tedy ve výsledku levnější. Eshop by měl být psaný aktuálně nejnovějšími, ověřenými a bezpečnými technologiemi.

Vývoj webových aplikací

Chcete výrazně zvýšit váš úspěch na internetu? Využijte přípravu projektu, tedy přesného zadání pro realizaci webových stránek. Je to podobné jako při stavbě domu. Dům také nestavíte jen tak podle aktuálních potřeb s vybranou stavební firmou, ale na základě projektu připraveného projektantem. Podobně to funguje u tvorby webových stránek a následné propagace.

Zobrazit vývoj webových aplikací
Vývoj mobilních aplikací
Vývoj mobilních aplikací

Mobilní aplikace musí být přínosem pro firmu, nebo majitele aplikace a nástrojem pro dosažení zisku. Mým cílem je vytvořit aplikaci, která bude co nejlépe podporovat vaše podnikání. Nejprve provedu obchodní analýzu. Poté budu zkoumat potřeby cílových uživatelů, aby se rozhodli využívat vašich služeb.

Zobrazit vývoj mobilních aplikací
Vývoj E-Shopů

E-Shop je postaven na nopCommerce. nopCommerce je open-source řešení pro elektronické obchodování je založeno na ASP.NET Core a MS SQL 2008 (nebo vyšší).

Vývoj webů

Webové stránky jsou dnes základem podnikání na internetu a nejdůležitější možností, jak sdělit internetovým uživatelům, že existujete.

Vývoj mobilních aplikací

Díky hybridním technologiím můžeme nyní vyvíjet aplikaci paralelně pro dvě platformy iOS a Android. Což znamená, že náklady na vývoj mobilní aplikace se snižují.

Grafické návrhy

Kladu důraz na jednoduchost a přehlednost. Všechny moje weby jsou plně rezponzivní.

Mám pro vás ideální řešení
Specializuju se na tvorbu webových aplikací, internetových obchodů a mobilních aplikací
01. Diskuse Tato fáze procesu vývoje aplikací je velmi důležitá pro pochopení detailů. Konečný výsledek produktu závisí na tom, jak přesně a úplně zákazník zodpoví otázky. Hlavní otázky, které chci zodpovědet, zahrnují následující: úkoly projektu, existující obchodní proces, cílové publikum, konkurenci. Budoucí funkční kapacity jsou také diskutovány v této fázi.
02. Vytvoření konceptu Ručně nakreslím náčrtky. Náčrt je návrh budoucí aplikace a další fáze vizualizace. Obsahuje podrobností než poznámky z rozhovoru, ale stále je tak vzdálený vzhledu výsledného produktu.
03. Výslední produkt Je kompletne postaven na .NET, tím pádem se můžete spolehnout na jeho bezpečnost, stabilitu a spolehlivost.
04. Spokojený klient Je jediné, na čem záleží...